Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 26awg high temperature insulation wire ] bij elkaar passen 135 producten.
Flexibele Elektro de Draadul1333 26AWG FEP Geïsoleerde Draad van 300V 150C
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
610m/ Van het de Draadvde UL3135 Flexibele Silicone van het broodjessilicone de Rubber Geïsoleerde Draad 26AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
het de glasvezelrubber van 200C UL758 26AWG isoleerde Elektrodraadhaak op draad voor het verwarmen
| Productnaam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Grootte: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| nominale spanning: | 600V |
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 600 V |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
20 22 24AWG Vernikkeld Mica Insulated Wire 450C UL5107 Op hoge temperatuur
| Punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| Leider: | Vernikkeld koper |
8 de Geïsoleerde Draad van het kleurenawm5107 UL758 Nikkel PlatingMica
| punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| LEIDER: | vernikkeld koper |
Awm3122 de Flexibele van de de Isolatiedraad van het Hoogspanningssilicone Rubber Groene Kabel van het de Glasvezelvlechten
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Awm3122 de Flexibele van de de Isolatiedraad van het Hoogspanningssilicone Rubber Groene Kabel van het de Glasvezelvlechten
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Gevlechte Glasvezel Geïsoleerde Gediplomeerde Koperdraad UL3122 20awg 18awg 16awg UL
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |

