Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 26awg high temperature insulation wire ] bij elkaar passen 131 producten.
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 26awg 200C UL1709 PFA voor Motorfiets
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL3239 FEP-draad met een nominale spanning van 15000V en 200C hoge temperatuur voor industriële stroomtoepassingen
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
UL10362 PFA Draad 600V 250°C Hoge Temperatuur Sensorsnoer voor Industriële Toepassingen
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 4 AWG, 2 AWG, 1 AWG, 2 |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
Geïsoleerde de Draadul3134 Ingeblikte Koperen geleider Wire van 26awg XLPE 150C 600V Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3135 12-26AWG 600V High Temperature Silicone Insulated Wire for Industrial and Home Appliance
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber, siliconen glasvezel vlechten rubber |
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Glas26awg Mica Insulated Wire UL5107 Vernikkelde Leider
| Product namee: | UL5107 mica wire |
|---|---|
| Verpakking Details: | 305m/roll |
| Levertijd: | 7-15working dagen |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De Draadul1332 Vernikkelde Koperen geleider van de E23968926awg FEP Isolatie
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

