Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 26awg high temperature insulation wire ] bij elkaar passen 135 producten.
Rubber van het het Kopersilicone van UL1726 26AWG het PFA Geïsoleerde Draad Ingeblikte
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL3137 Standard 26-het Siliconedraad van AWG/Hittebestendige Toestellendraad 600V
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| grootte: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van het het silicium de rubberdraad Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 Elektrische draad voor elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Elektrische Motoren die Ingeblikte het Koperkabel aansteken van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL758
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van het de Draadul3140 Ingeblikte Koper van 300V 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde Elektrodraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
awm Geïsoleerde elektrodraad van het 22 Maat de flexibele UL3212 Hittebestendige Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Van het de draden150c 300v ingeblikte koper van de silicone de elektro interne verbinding draden en de kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3135 600V 200C Silicone geïsoleerde draad 16AWG - 30AWG elektrische draadkabel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Glasvezel Gevlechte Rode Silicone Geïsoleerde de Draad Elektrische Draad van Awm UL3122 20AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |

