Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
Draad van het de Draad200c 600V Ingeblikte Koper van VDE XLPE UL3512 de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
UL3512 flexibel Silicone Geïsoleerd Draadvde XLPE 200C 600V 305m/Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Industriële het Silicone Rubberisolatie 600V 200C van de Glasvezel Gevlechte Draad
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
de Kabel van de het Siliconebatterij van 600V 200C, Hoge Hittebestendige Gediplomeerde Draad UL CUL CSA
| spanning: | 600V AC |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
De Draadul3122 300V 200C UL 758 Norm van het silicone Rubberglasvezel Geïsoleerde Koper
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Rubber van 200C UL758 26AWG isoleerde Elektrodraad
| Productnaam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Grootte: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| nominale spanning: | 600V |
Het het Siliconerubber van UL758 AWG3135 isoleerde Loodvlam Ratardant 200C
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
Huistoestel/Verwarmer/Verlichtingsfep Draden Ingeblikt Koper Ul1330 600V/200C
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
305m/ Het Geïsoleerde de Draad 1-11mil van het broodjesul3253 Silicone Rubber Verwarmen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
De Draadul1332 Vernikkelde Koperen geleider van de E23968926awg FEP Isolatie
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

