Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
Blikte de Geïsoleerde Draad 300V 250C van UL1726 PFA lighiting de verwarmer witte blauwe zwarte in van de koperdraad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
De PFA Geïsoleerde Draad UL1726 300V 250C blikte lighiting de verwarmer witte blauwe zwarte in van de koperdraad 5AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
UL3252 Siliconen Rubber Draden 600 v 250C 22AWG FT2 Zwart Huishoudapparaat Uav Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
Silicone de Rubberft-2 Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad van de Vlamtest 0.5-4.0MM2
| Kleur: | alle kleuren zijn beschikbaar |
|---|---|
| Temperatuur: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
De Haak van het Awm3135ul758 Silicone op Draad voor het Verwarmen Element 600V
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
De vernikkelde Flexibele Elektrodraad Ingeblikte Koperen geleider 200C van UL1330
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
de 2.5mm Ingeblikte Koper Geïsoleerde Geïsoleerde Kabel van het Kabel200c UL3135 Silicone Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
600V 200C FEP isoleerde de Isolatiedraad van de Koperdraad UL1330 FEP voor Huistoestel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| geschatte temperatuur: | 200℃ |
| isolatie: | FEP |
Glasvezel van 200C UL3241 isoleerde Kabel de Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
de Ingeblikte Koper Geïsoleerde Kabel 18AWG VDE van 200C UL3367 voor Generator
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |

