Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20369/20710 FEP voor industriële machine
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | FEP |
De ingeblikte Weerbestendigheid van de Koperen geleiders Geïsoleerde Draad 300V UL1592
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
elektro flexibele Draad UL3122 20awg 18awg 16awg voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
elektro flexibele UL3075-rubber het koperdraad van het glasvezelsilicone voor huistoestel het verwarmen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 10AWG |
FEP Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad UL1332 300v 200c voor Hoogspanning
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL 1199 Kabel 20 AWG van de Douane Elektrodraad Geïsoleerde PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | vernikkelde/silver-plated koperdraad |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Flexibele de Gevlechte Draad Lage Excentriciteit van het Siliconeisolatie Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Ingeblikte het Koperfep Geïsoleerde Kabel 10-30AWG van 300v 200c UL1332
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |

