Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
250C 14 de streng van AWG, Vernikkelde Koperdraad UL10486
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne Lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Gevlechte het Siliconedraad van 305m/roll 26AWG UL3172 Glasvezel
| Isolatie: | Silicone |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 18-26AWG |
Geïsoleerde de Glasvezel Gevlechte Draad van AWM 3123 voor Magnetron
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
De Isolatiekoperen geleider Wires 32AWG UL758 van PEFE TFE FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van de de Draadglasvezel van 10AWG UL3075 Elektro de Gevlechte Draadccc Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3122 1.25mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 300V 18AWG voor Robot
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Het ingeblikte Koper26awg Silicone Rubberod 1.38mm kan worden aangepast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
2.5mm blikte het Flexibele Elektrische Koper Geïsoleerde in het Rubber van het Draadsilicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |

