Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL3136 siliconerubber geïsoleerd draad Ingeblikt Koper voor Verlichting met zwarte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Huistoestel/Verwarmer/Verlichtingsfep Draden Ingeblikt Koper Ul1330 600V/200C
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Hittebestendige Glasvezel Gevlechte Draad UL3550 voor Huistoestel Bedradingsuitrusting
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper of naakt koper |
| Maat: | 22-12AWG |
elektro flexibele Draad UL3122 20awg 18awg 16awg voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Pvc-Draden 22 AWG-Rood en de Kleuren de Isolatiedraden en Kabels van pvc van SR van 26AWG Zwarte
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Gele rubber geïsoleerde de draad26awg 7/0.16 draden en kabels van kooktoesteldraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3135 600V 200C Silicone geïsoleerde draad 16AWG - 30AWG elektrische draadkabel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
de Haak van 600V UL3331 XLPE op Draad en Kabel voor Bestand de Olie van het Huistoestel
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
De bereik Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur 450C van de Draad22awg Draad
| Punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| Leider: | vernikkeld koper |

