Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
250C 14 de streng van AWG, Vernikkelde Koperdraad UL10486
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
3.0mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 180C voor Vrij Koffiezetapparaathalogeen
| spanning: | 300v/500v |
|---|---|
| temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Glasvezel |
De vernikkelde Geïsoleerde Isolatie VDE 8298 van de Koperdraad PFA voor Koplamp
| Punt: | Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | vernikkelde koperdraad |
| OD: | 1.362.76mm |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
FT1 de Kabel VDE van de rode Kleuren125c 10AWG XLPE Isolatie voor Huis
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
CCC XLPE Haak op Draad UL758 FT1 Blauwe 12AWG voor Huismotor
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
1000ft 14awg de Draad 41/0.254 600v van Koperxlpe voor Interne Bedrading
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Geelgroen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

