Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
305m/ Draad van het de Kabel150c XLPE Ingeblikte Koper van de broodjesul3123 de Silicone Geïsoleerde Macht
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
305m/ Broodje 200C de UL Geïsoleerde het Verwarmen Kabel van het Draadul3240 Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
de Ingeblikte Koper Geïsoleerde Kabel 18AWG VDE van 200C UL3367 voor Generator
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
UL3068 glasvezel Geïsoleerde CCC van de Koperdraad 150C Silicone Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
de 2.5mm Ingeblikte Koper Geïsoleerde Geïsoleerde Kabel van het Kabel200c UL3135 Silicone Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
awm Geïsoleerde elektrodraad van het 22 Maat de flexibele UL3212 Hittebestendige Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Huishouden 2 Kern Elektrodraad, de Industriële Elektrische Draad van FEP/PFA en Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
van het het Broodjessilicone van 300V 305m/Draad van het de Draadul3130 Vernikkelde Koper de Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

