Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL3140 uav van het het huistoestel van silicone rubberdraden 300v 150C 26AWG FT2 zwarte verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
UL3069 verlichting van het het huistoestel van silicone de rubberdraden 600v 150C 26AWG FT2 zwarte
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
UL3240 Uav van het het Huistoestel van silicone Rubberdraden 600v 200C 20AWG Zwarte Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
FT2 Geel/Groen Siliconen Rubber Kabels 300V/250C Voor Robot Huishoudapparatuur Licht UL3254
| productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
UL3138 Silicone rubber draden 600V 150C 16AWG Zwart Huishoudelijk Apparatuur UAV verlichting
| Product name: | kabel van siliconenrubber |
|---|---|
| Geleider: | koper |
| Isolatie: | Isolatiekabel van siliconen rubber |
UL3136 Kabels van siliconenrubber 300V 150C 0-26AWG Hoogtemperatuurdraad Zwart Huishoudelijk Apparatuur UAV-verlichting
| Productnaam: | kabel van siliconenrubber |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | Isolatiekabel van siliconen rubber |
Multi Gekleurde Draad van de Siliconespreker/Elektrodraad Op hoge temperatuur 22 AWG
| naam: | elektrodraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Multi van de de Douane Elektrodraad van Kern4*18 AWG de Hoogspanningsweerstand UL4271
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Elektro Flexibele AWM de Kabelul 758 Norm op hoge temperatuur van de Draadisolatie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

