Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
3135 Vastgelopen Siliconerubber Geïsoleerde Draad 14AWG voor Lichten
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL1180 PTFE Draad 200C Hittebestendig 12-32 AWG
| Temperatuurbeoordeling: | 200 ° C |
|---|---|
| Draadvorm: | Ronde |
| AWG -maten: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
Van de het looddraad van het huistoestel geïsoleerde de draadkabel UL1331 300V 150C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | fep |
300V mica Geïsoleerde Draad/24-4 de Draad UL5128 450C van AWG Elektro het Werk Temperaturen
| Isolatie: | Mica |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper of zuiver nikkel |
| Maat: | 24-4AWG |
Hoge Geschatte Temperatuurmica Geïsoleerde Draad voor Verwarmersul758 UL1581 Norm
| Isolatie: | Mica |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper of zuiver nikkel |
| Jaket: | Glasvezelvlechten |
Draad van de de Machinexlpe Geïsoleerde Kabel van de Mysunul3289 10AWG Vervaardiging de Rode Industriële
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
geïsoleerde de Draadvlam van 600V 450C Mica - de Zure Weerstand van de vertragerskabel UL5107
| Isolatie: | Mica |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper of zuiver nikkel |
| Maat: | 26-4awg |
Draad van de de Machinexlpe Geïsoleerde Kabel van de Mysunul3289 10AWG Vervaardiging de Rode Industriële
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Vdeh05ss-F Multicore Kopersilicone Geïsoleerde Draad voor Motorgenerator 4*1.5mm
| Nominale spanning: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
CCC 600v FEP draden 200C 1*4.0mm FT2 zwarte het verwarmen verlichting van het huistoestel
| Productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |

