Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Het ingeblikte de Draad Elektrische Oven van het Kopersilicone Rubber Geïsoleerde Vastgelopen Verwarmen Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UAV 150C 16AWG Flexibele Silicone Rubberdraad UL3134 600V
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Draad van de silicone de Rubberawm3122 26AWG Rode Koplamp XLPE
| Model: | UL3122 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Vernikkeld koper |
geïsoleerde de Machtskabel van 600-750V XLPE, 26 AWG-de Norm van de Aansluitingsdraad Ul758
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Extra Flexibele Geïsoleerde Kabel UL de Rubberdraad van het 3075 Fiberglassilicone voor Huisverlichting
| Materiaal: | siliconerubber |
|---|---|
| isolatie: | fiberglas |
| conductor: | tinned-cooper |
De automobiele van looddraden isoleerde draad neemt zorg voor uw safty
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
0.3MM UL3135 Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor New Energy-Lichten
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Gevlechte Draad Bestand 600V Op hoge temperatuur 200C UL3071 van de silicone de Rubberglasvezel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
UL gediplomeerde Geïsoleerde Draad en Kabelolie Bestand UL10362 600V 250C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | PFA |
De aanstekende van looddraden isoleerde draden neemt zorg voor uw safty
| spanning: | 300/300V |
|---|---|
| temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | fep |

