Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
AWG-28 Bestand Leider Op hoge temperatuur For Industry van de Koper de FEP Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Vdeh05sj-k de 150C Geweven Silicone Geïsoleerde Elektrokabel van de Draadhoogspanning
| Nominale spanning: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Geïsoleerd de Draad Met een laag bedekt Ingeblikt Koper Op hoge temperatuur van UL1592 FEP Silicone
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL4330 de rubbersilicone Geïsoleerde Kabel 18AWG van de Draad Multikern
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Geïsoleerde de Draadglasvezel die van VDE Silicone Hoge Flexibele Siliconekabel vlechten
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
| levertijd: | 7-15 dagen |
UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van AWG 16 isoleerde het Toestellen blauwe witte geel van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
18 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3134 600V 150C van AWG Flexibele van het het Huistoestel blauwe witte geel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van het het Kopersilicone van AWM 3071 de Ingeblikte van de de Draadrijst Rubber Geïsoleerde Draad van het het Kooktoestellood
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Het flexibele Vernikkelde Koper van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor UAV
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad van 450V VDE Kabels van de de Bundelsdraad Elektro
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |

