Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
groene & gele lichtenxlpe Haak op de levering van de Draadul3289 14AWG China fabriek
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
AWM3321 10AWG yellow&green lichtenxlpe Haak op de fabriekslevering van Draadchina
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-2 AWG |
22AWG gele koplampxlpe Haak op de levering van de Draadawm3289 China fabriek
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
UL3289 goedgekeurde In de schede gestoken de Machtskabel van de Draadxlpe Isolatie pvc
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
250 Graadpfa Silicone Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur voor Decoratief Huis
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL4389 multi Naakte het Koperdraad van de Kernfep Isolatie met Silicone Rubberjasje
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Gele & Groene XLPE-Haak op Draad 16 AWG voor de Vrije Antislijtage van het Koplamphalogeen
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-2 AWG |
Van de het Siliconesilicone Geïsoleerde Draad van de polyestervlecht van het de Kernfiberglas Multi het Schilddraad van Pleach
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
FEP Geïsoleerde Draaduitrusting op hoge temperatuur 200 Graad 30 AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
AWG-18 de Hoogspannings Elektrokabel van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| Levertijd: | 7-15 dagen |

