Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL3239 ingeblikte Koper Beklede Draad, Vuurvaste Toestellendraad Op hoge temperatuur
| naam: | elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3239 |
| Isolatie: | FEP |
Haak van het het huistoestel XLPE van AWM3321 26AWG de groene op Draad
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-2 AWG |
de zwarte Haak van het huistoestel XLPE op de levering van de Draadawm3321 24AWG Fabriek
| leider: | ingeblikt koper |
|---|---|
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 17/0.16 21/0.18 16/0.254 41/0.254 105/0.254 |
| Diameter van: | 1.86-10.66 mm |
VDE8298 PFA isoleerde Vernikkelde Kabels 1.25mm van de Koperdraad voor UAV
| Productnaam: | PFA-Draad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 450/750V |
| Leider: | Nikkelkoper |
Met een laag bedekte het rubber isoleerde Elektrodraad, 20 AWG Vastgelopen Hittebestendige Aansluitingsdraad
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWm3137 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Hittebewijs 18 de Elektrische Haak van AWG op Kabel, ROHS-Halogeen Vrije Draad UL3266
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
UL3122 flexibele silicone elektrodraad voor elektrodraad met rode zwarte witte kleur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
van het het Silicone Rubberdraden van 10AWG FT2 de Zwarte Ingeblikte Koperen geleider UL3530 voor Huishoudapparatuur
| productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
Zuivere Ingeblikte het Koperdraad van de silicone Flexibele Geïsoleerde Draad 28AWG
| Leidertype: | Flexibel |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | SILICONE |
| Leidermateriaal: | Koper |
De Koperen geleiderptfe Isolatie van UL1570 250C voor Elektrisch apparaat
| Nominale spanning: | 600V 250C |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |

