Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Van de het Koperhitte van FEP Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte het Bewijskabel 20AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
AWM1007 610m de Ingeblikte Draad UL758 van Koperpvc voor Huiskeuken
| Punt: | pvc geïsoleerde koperdraad |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
Geïsoleerde het Koperdraad op hoge temperatuur van UL1332 FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Ingeblikte de Machtskabel van Pvc van de Koperdraad, verpakking geïsoleerde draad
| punt: | pvc geïsoleerde koperdraad |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.90-10.66 mm |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
Gevlechte de Lampdraad van het huistoestel Glasvezel, Gevlechte Geïsoleerde Draad AWM3712
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
Flexible 13 AWG Silicone rubber geïsoleerde kabel Hoogtemperatuur 200°C Voor huishoudelijk apparaat / verwarming
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Slijtvastheid: | Hoog |
| Ozonresistentie: | - Goed. |
AWM 3321 Hoge Weerstandsxlpe Draden 600V voor Koplamp Zwarte Kleur
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.8610.66mm |

