Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
Flexibele de Gevlechte Draad Lage Excentriciteit van het Siliconeisolatie Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
De sinaasappel vlechtte de Ingeblikte Draad van de Koperspreker, de Elektrodraad UL3075 van AWG 10
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 10awg |
Draad van het olie de Bestand Gevlechte Thermokoppel, Silicone Gevlechte Koperdraad UL3172
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26-18AWG |
Elektrische draad 600V 150C van de silicone de rubber geïsoleerde draad UL3123 20AWG
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
Zachte Silicone Geïsoleerde de Draad300v 150C Ingeblikte Koperen geleider UL3140 van het hittebewijs
| naam: | De Geïsoleerde Draad van het hittebewijs Silicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26-20AWG |
FEP-de geïsoleerde draad UL1330 van de draadfabrikant voor verlichting
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-4/0AWG |
de flexibele multicore haak van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van VDE h05ss-F op draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
De kruis Verbonden Haak van de Polyethyleendraad UL3289 op Elektrodraad van het Draad de Rode XLPE Geïsoleerde Koper
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Diameter: | 1.86-11.66 mm |
Flexibel Geïsoleerd de Draadkabel Ingeblikt Koper 600V van FEP voor de Verwarmer van het Huistoestel
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
Het Elektrofep Draad Ingeblikte Koper Ul1330 7 AWG 600V/200C van het hoogtevoltage
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |

