Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
26awg de Glasvezel Geïsoleerde draad op hoge temperatuur van het Draadul3122 vernikkelde koper voor sensor
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | Glasvezel |
Vuurvaste XLPE-Haak op Draad Milieuvriendelijke Kabel 20AWG Groene AWM3321
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| leider: | ingeblikt koper |
Het siliconerubber isoleerde de Elektrodraad van AWG 12, Batterijkabeldraad UL3142
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 18-12AWG |
200C geschatte Temperaturen 18 de Draad van AWG 300v voor Koffiezetapparaat/Vermelde Oven UL3241
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26-14AWG |
0.5-2.5sqmm douane Elektrodraad/Dubbel Geïsoleerde Draad 450V h05ss-k
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 0.5-2.5sqmm |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Ingeblikte van de het Siliconerubber Met een laag bedekte Draad van VDE UL3223 het Huistoestellen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraden voor Heater Use 22AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Van het de Isolatietoestel van UL1330 FEP Ingeblikte Koperen geleider op hoge temperatuur 200C de draad
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
De vernikkelde Flexibele Elektrodraad Ingeblikte Koperen geleider 200C van UL1330
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

