Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20604/20711 FEP voor huisgreep
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
5 kernen200c UL20723 FEP Geïsoleerde Draad voor thermische producten
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
1.5mm VDE8207 de Geïsoleerde bestand FEP kabel op hoge temperatuur van de Draad duurzame olie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| Isolatie: | FEP |
De ingeblikte Weerbestendigheid van de Koperen geleiders Geïsoleerde Draad 300V UL1592
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
180C 2.5mm VDE Fiberglass Insulated Copper Wire H05SS-K
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL 20AWG XLPE isoleerde de Vastgelopen Leider van de Koperdraad 150C
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3367 de de ingeblikte Draden en Kabels van Koperen geleiderWires 300V 18AWG
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
300V van het Silicone Rubber 20 AWG 7/031 van de voltageweerstand Ingeblikte het Koperdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

