Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
de Draad van het het Siliconelood van 150C UL3136 blikte Koper305m/broodje voor Verlichting in
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
het siliconerubber geïsoleerde draad van de 600 voltdraad UL3240 voor klein huistoestel
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 28-10AWG |
250C 0.5mm het certificaat van het de Draadrohs BEREIK van VDE8298 Geïsoleerde het verwarmen draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
De Haak van AWM3321 XLPE op Draad de gele koplamp van de bedrijflevering
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
de Draad van AWG van 600V 250C AWM 14, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
draad van de de Draad vernikkelde kuiper van 2-7pins 250C UL20225 PFA de Geïsoleerde
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |

