Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
VDE0250 Standaard FEP-geïsoleerde draad met 100 m per rol en gestreepte geleider voor harde omgevingen in de elektronica en luchtvaart
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
Silicone de Rubberft-2 Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad van de Vlamtest 0.5-4.0MM2
| Kleur: | alle kleuren zijn beschikbaar |
|---|---|
| Temperatuur: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
De witte Draad van het Kleuren Elektrische Kooktoestel, Vastgelopen het Koperdraad van UL3075 10 AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
van het het Nikkelplateren van 600V 18awg het Koperdraad UL3122 voor Heater Oven
| Model: | UL3122 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Vernikkeld koper |
van de de Glasvezelisolatie van 200C UL3122 Elektrodraad 2.66mm Dia For Heating Lead
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Leider Type: | Vastgelopen |
VDE0281 Standaard FEP-geïsoleerde stroomkabel met een nominale spanning van 300 V en een temperatuur van 180 °C voor industriële en huishoudelijke apparaten
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
610m de Stevige pvc Geïsoleerde Elektrische Haak van de Koperdraad UL1007 op Kabel
| Leider Material: | Koper of Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Nominale spanning: | 300V |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
De Isolatiekoperen geleider Wires 32AWG UL758 van PEFE TFE FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Motor van de de Leiderfep Geïsoleerde Draad 200C van UL1330 de 600V Vastgelopen
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

