Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
van het het Nikkelplateren van 2000Ft/ROLL UL3133 22awg de Draad van het Koperfep
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
Van de het Koper Gevlechte Draad van 16AWG de UL3071 Ingeblikte Vastgelopen Glasvezel Geïsoleerde Draad 600V
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
100m/ Het broodje VDE UL3071 liep Ingeblikte Koperdraad XLPE 600V vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
14awg de glasvezel vlechtte Elektrodraadul3071 600V XLPE Ingeblikt Koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
liep de het Koper Elektrodraad 10awg van 300v 200c UL3071 Ingeblikte Koperdraad vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Van het het Buizenstelselsilicone van de voedselrang de Flexibele Rubberkoker Op hoge temperatuur voor Koffiemachine
| Temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| Voltage: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
Rubber van het het Kopersilicone van UL1726 26AWG het PFA Geïsoleerde Draad Ingeblikte
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL1180 PTFE Draad 200C Hittebestendig 12-32 AWG
| Temperatuurbeoordeling: | 200 ° C |
|---|---|
| Draadvorm: | Ronde |
| AWG -maten: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
16awg 450C Mica Insulated Wire Op hoge temperatuur/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |

