Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
200 van de Flexibele Gevlechte de Deklaaggraden Glasvezel Op hoge temperatuur van het Buizenstelselsilicone
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 1.2-2.5KV |
| vlamtest: | VW-1 en voet-1 |
Van het het Lage Voltagebundel Ingeblikte Koper van 2AWG 7/2.48 UL1726 Geïsoleerde de Draad witte blauwe zwarte PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
FDA-Certificaat Flexibel Buizenstelsel Op hoge temperatuur/Draadkoker Op hoge temperatuur
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
1.2-2.5KV Flexibele Buizenstelsel en Kokervlam op hoge temperatuur - vertrager
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 1.2-2.5KV |
| vlamtest: | VW-1 en voet-1 |
UL1726 geïsoleerde Draad 12AWG 300V 250 rode wit van het Graad7awg 37/0.60mm het Bundel Ingeblikte Koper
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
PFA Geïsoleerde de draad rode zwarte groen van de Draadul1726 300V 8AWG ingeblikte koperen geleider
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
pfa isoleerde de draad rode zwarte groen van de Draadul1726 300V 250C ingeblikte koperen geleider
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
UL1330 FEP Tefzel geïsoleerde draad 200C 600V
| Temperatuurbeoordeling: | 200°C |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| AWG -maten: | 12, 20, 22, 24, 8, 14, 16, 18, 6, 2, 4 |
UL 3239 van de Koperen geleiderflexible insulated wireblack van 16AWG 52*0.18 3KV het 200C Ingeblikte rode wit
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Van het de Hittebewijs van VDE de Gediplomeerde Elektrokabel met het Koper h05s-k 300/500V 180C van Nikkelpltaed
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |

