Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
UL 3122 300V isoleerde Lood van de de Haak omhoog Ingeblikte Motor van Slicone van de Draadkabel het Thermoplastische
| Dirigent Type: | Gestrande |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidingmateriaal: | ingeblikt koper |
UL10064 FEP-draad met meerdere AWG-maten, 30V nominale spanning en 105°C temperatuurclassificatie voor interne of externe verbindingskabel
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
De zachte Elektrokabel Op hoge temperatuur van het Hittebewijs voor Vuurvaste Magnetron
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | 1-1mil verwarmend legeringskoper |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne Lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
12 Met een laag bedekte de Glasvezel Gevlechte Draad van AWG Silicone voor Koffiezetapparaat UL3074
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 12awg |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
De glasvezel vlechtte Elektro van de de isolatiedraad van het Kabelsilicone de Hittebewijs
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Leider: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 26-20AWG |
26awg de Glasvezel Geïsoleerde draad op hoge temperatuur van het Draadul3122 vernikkelde koper voor sensor
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | Glasvezel |
8 de Hoogspanningsxlpe Haak van AWG 125C op Hittebestendige Draad 600V UL3195
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Flexibele Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur voor Koplampul3251 250C Geschatte Temperaturen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Vernikkeld koper |
| Grootte: | 30-10AWG |

