Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ industrial electric wire and cable ] bij elkaar passen 501 producten.
UL758 de glasvezel vlechtte Geïsoleerde Koperkabel 3068 Silicone Rubber600v VDE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
1 Ingeblikte het Koper Elektrodraad van de kernpfa Geïsoleerde Draad UL1860 voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Brandpreventie Flexibele Geïsoleerde Draad, 18 de Streng UL3132 van AWG 600v
| Isolatie: | siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 30AWG-16AWG |
XLPE-Haak op Draad voor Industriële Machine18awg 0.307.60mm Diameter
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
Van het de draden150c 300v ingeblikte koper van de silicone de elektro interne verbinding draden en de kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3512 de flexibele Draad van de Koperaansluiting, 0.5-4.0 Sq Elektro het Looddraad van Mm
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
UL3367 de de ingeblikte Draden en Kabels van Koperen geleiderWires 300V 18AWG
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De Draden80c 24AWG 7/0.2 Draden en Kabels van pvc van de lage Temperatuurweerstand
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Pvc-Draden 22 AWG-Rood en de Kleuren de Isolatiedraden en Kabels van pvc van SR van 26AWG Zwarte
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

