Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ industrial electric wire and cable ] bij elkaar passen 501 producten.
geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 90℃ |
| standaard: | UL758 |
Aangepaste de Draad Elektrodraad van het Koper Beklede Staal voor de Industriële Kabel van de Gebruiksvlecht
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Geïsoleerde het Koperdraad van 2000ft/Roll UL3133 22Awg Silicone
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
5 van de Draadtelfon van de spelden200c Douane de Elektroverwarmingskabel van het de Isolatiejasje
| nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
200C het Elektro Ingeblikte Koper op hoge temperatuur 22AWG 3mm van PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
UL 1199 Kabel 20 AWG van de Douane Elektrodraad Geïsoleerde PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | vernikkelde/silver-plated koperdraad |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
PFA draden en kabels 6 - 16 AWG High Temperature Flexible Silicone Coated Wire
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
awm Geïsoleerde elektrodraad van het 22 Maat de flexibele UL3212 Hittebestendige Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
32-10AWG Zilveren Geplateerde Koperdraad, Behandelde Draad UL1180
| Isolatie: | ptfe |
|---|---|
| leider: | geplateerd nikkel of zilver |
| Maat: | 32AWG-10AWG |

