Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
Geïsoleerde Facultatieve de Draadul1332 Verschillende Kleuren van het hittebewijs 300V 200C
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-10AWG |
24awg de flexibele hittebestendige draad van het het Siliconerubber Geïsoleerde Draad ingeblikte koper van UL 3133
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Duurzaam Hittebewijs 26 de draad van AWG, Met een laag bedekte Elektrodraad
| Condutortype: | Gestrande |
|---|---|
| kleur: | wit, zwart, rood, bruin, geel, blauw, anjer |
| Nominale spanning: | 600v |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De flexibele Enige Geïsoleerde Kabels VDE h05s-k Hittebestendige Sheathless van het Kernsilicone Rubber
| Dirigent Type: | Gestrande |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidingmateriaal: | ingeblikt koper |
De Verwarmerhaak van het glasvezelvlechten op Draad, Huishouden Elektrokabel UL5128 300v 450c
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 450c |
| Isolatie: | Mica |
De Glasvezel Gevlechte Draad Hittebestendige VDE Gediplomeerd h05sj-k van de siliconeisolatie
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Hittebewijs 18 de Elektrische Haak van AWG op Kabel, ROHS-Halogeen Vrije Draad UL3266
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
UL3122 het Silicone Rubberisolatie 305m/Roll van glasvezel Gevlechte Draden
| model: | UL3122 |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber |
| Jasje: | Glasvezel |
Draad van de silicone de Rubberawm3122 26AWG Rode Koplamp XLPE
| Model: | UL3122 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Vernikkeld koper |

