Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
UAV 150C 16AWG Flexibele Silicone Rubberdraad UL3134 600V
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
de Draad van het het Siliconelood van 150C UL3136 blikte Koper305m/broodje voor Verlichting in
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Silicone van 600V 150C isoleerde Ingeblikte koperdraad UL3138 voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van het het silicium de rubberdraad Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 Elektrische draad voor elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Bundel Ingeblikte Koperpfa Geïsoleerde Draad UL1726 300V 250 Graad Laag Voltage
| Dirigent Type: | Gestrande |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidingmateriaal: | ingeblikt koper |
De Weerstand op hoge temperatuur PFA bedekte ingeblikte koperdraad elektro voor de motor van het hittesysteem met een laag
| Productnaam: | Van de de isolatieweerstand van UL1709 FEP elektrische de aansluitingsdraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | ingeblikt Koper |
het de glasvezelrubber van 200C UL758 26AWG isoleerde Elektrodraadhaak op draad voor het verwarmen
| Productnaam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Grootte: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| nominale spanning: | 600V |
Hoog - isoleerde de kwaliteits elektrische Draad PFA de draad rode zwarte groen van UL1726 300V 250C 0AWG 7/3.20
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Van de het koperdraad van 3AWG 7/2.21 UL1726 PFA Geïsoleerde Draad ingeblikte lighiting de verwarmer witte blauwe zwarte
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Blikte de Geïsoleerde Draad 300V 250C van UL1726 PFA lighiting de verwarmer witte blauwe zwarte in van de koperdraad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |

