Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
12-18 Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van AWG voor Huistoestel UL 3134
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van AWG 16 isoleerde het Toestellen blauwe witte geel van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
18 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3134 600V 150C van AWG Flexibele van het het Huistoestel blauwe witte geel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
XLPE-van de het Halogeen Vrije Aansluiting van de Kabelawm3173 600V Verwarmingskabel Vuurvaste Elektro het Looddraad
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
14awg de glasvezel vlechtte Elektrodraadul3071 600V XLPE Ingeblikt Koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Het verwarmen van UAV XLPE Haak op Draadul3266 30AWG Flexibel 610m/Broodje
| productnaam: | UL3266 |
|---|---|
| isolatie: | XLPE |
| leider: | ingeblikt koper |
Van het de Hittebewijs van VDE de Gediplomeerde Elektrokabel met het Koper h05s-k 300/500V 180C van Nikkelpltaed
| Nominale spanning: | 300/500V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Geïsoleerde het Koperdraad op hoge temperatuur van UL1332 FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
PFA bedekte de ingeblikte elektroweerstand Op hoge temperatuur van de koperdraad voor de motor van het hittesysteem met een laag
| Productnaam: | Van de de isolatieweerstand van UL1710 FEP elektrische de aansluitingsdraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | ingeblikt Koper |

