Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
van het de Graad de UL1332 Ingeblikte Koper van 300v 200c Geïsoleerde Draad FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen/Vast lichaam |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
18AWG het huistoestel isoleerde van de Machtsdraad de Geïsoleerde 0.5mmsq Oranje Kleur van het Elektrische voertuigdraden XLPE
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De ronde Haak van het Huistoestel op Draad 22 de Vlam van AWG Awm3289 - isoleerde de vertragers Rode Koplamp XLPE Kabel
| Naam: | AWM3289 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Elektro Flexibele Haak van UL1199 20awg op Nominale spanning van de Draadptfe de kabel 600V
| Productnaam: | UL1199 20awg in Elektrohoogte - kabel van de kwaliteitsptfe de draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Draad van het Koperpvc van Tin Coated 20AWG 300V de UL1007 Ingeblikte
| ModelNumber:: | UL1007 |
|---|---|
| Toepassing:: | het interne wireing voor toestel enz. |
| Leidertype:: | Vastgelopen |
De van het de Isolatiekoper van 12AWG XLPE Draad UL758 voor Industriële Machines
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Glasvezel Gevlechte Rode Silicone Geïsoleerde de Draad Elektrische Draad van Awm UL3122 20AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
18AWG het huistoestel isoleerde van de Machtsdraad de Geïsoleerde 0.5mmsq Oranje Kleur van het Elektrische voertuigdraden XLPE
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

