Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
18 de AWG Ingeblikte van de de Draadhoogte van het Koper Elektrosilicone Temperatuur 600V voor Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Het ingeblikte de Draad Elektrische Oven van het Kopersilicone Rubber Geïsoleerde Vastgelopen Verwarmen Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Geïsoleerde de Draadul3132 Ingeblikte Koperen geleider Cable van 30AWG 150C VDE Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Kabel 26awg van het Ul3071100m/Broodje Draad van het de Hoogspanningskoper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Ingeblikte Koperul1726 PFA Haak op Flexibele Draadisolatie 250C
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Pvc van 30AWG 600V isoleerde de Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL1015 105C
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |
Van het de Draad150c UL3130 Silicone van het glasvezel de Vernikkelde Koper Geïsoleerde Draad Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Draad van het de Draad300v Vernikkelde Koper van UL3223 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
CCC de Draad30awg UL1332 200V CSA FEP Geïsoleerde Kabel van het Auto'sfep Koper
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |

