Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Kabel van 600V 150C Ingeblikte Koper UL3134
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad UL3134 van het Koper18awg Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 200C 16-26AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Ingeblikte Koperul3271 12AWG XLPE Haak op Draad AWM3271
| Naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| Model: | AWM3271 |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Het Koperdraad UL3134 600V van het verlichtings12awg VDE Silicone
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Het interne Geïsoleerde Witte Ingeblikte Koper AWM1007 van de Weerstandsdraad voor Huiskeuken
| Punt: | Pvc Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
AWM1007 610m de Ingeblikte Draad UL758 van Koperpvc voor Huiskeuken
| Punt: | pvc geïsoleerde koperdraad |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
5 van de Draadtelfon van de spelden200c Douane de Elektroverwarmingskabel van het de Isolatiejasje
| nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
300V pvc stak Geïsoleerde de Kabelul1430 Ingeblikte Leider Wire van de Koperdraad in de schede
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte Koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |
OD 10.66mm pvc In de schede gestoken Kabelul758 AWM1015 Ingeblikt Koper
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |

