Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
van de het Siliconetest van 150C UL3133 Flexibel van het het Lood Ingeblikt Koper Elektro de Draad305m/Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
1.50mm 305M/van de de Isolatiedraad UL758 van Broodjespvc het Ingeblikte Koper RV1015
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |
UL standaard Flexibele het Siliconedraad van de siliconekabel UL3135 voor Ingeblikte Koperen geleider
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
610m/ Van het de Draadvde UL3135 Flexibele Silicone van het broodjessilicone de Rubber Geïsoleerde Draad 26AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
Elektrische Motoren die Ingeblikte het Koperkabel aansteken van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL758
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Koperverlichting van 150C 12awg UL3134 Ingeblikte de Draaduav OEM ODM
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UAV UL3134 18AWG Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad 600V 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
26/0.254 UL758 1000Ft de Ingeblikte Draad 16AWG van het Kopersilicone
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC UL3134 14AWG Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

