Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Super Flexibele Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor het Bewijs van de Verwarmerul 3138 Schuring
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20604/20711 FEP voor huisgreep
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
1.5mm VDE8207 de Geïsoleerde bestand FEP kabel op hoge temperatuur van de Draad duurzame olie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| Isolatie: | FEP |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
16AWG 3068 het silicone rubberisolatie die van de glasvezelvlecht bestand elektrodraad verwarmen op hoge temperatuur
| Leider Material: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische machine enz. |
| Type: | de geïsoleerde draad van het nikkelkoper |
UL3122 flexibele silicone elektrodraad voor elektrodraad met rode zwarte witte kleur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad van het Kopersilicone Rubber/Elektrische het Verwarmen Roldraad UL3219
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

