Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
Kabel 4 van het silicone Rubberglasvezel Geïsoleerde Koper 6 CCC van 8AWG 300V
| Leidermateriaal: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Isolatiemateriaal: | De draad van het glasvezelsilicone |
610m de Stevige pvc Geïsoleerde Elektrische Haak van de Koperdraad UL1007 op Kabel
| Leider Material: | Koper of Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Nominale spanning: | 300V |
Vochtbestendige Siliconerubber Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur Flexibele UL3241
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | vernikkelde of zilveren geplateerde koperdraad |
Maak 1,5 de Vlammm Weerstand VDE (N) 2GFAF van de Silicone vuurvast van de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Geïsoleerde de Sprekersdraad van het huistoestel, de Rubberdraad UL 4330 van het Testlood
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
Schimmelbewijs 12 AWG-Kabel Op hoge temperatuur UL3253 van de Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
20awg de flexibele draad van het het Siliconerubber Geïsoleerde Draad ingeblikte koper van UL 3132
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
22AWG flexibele geïsoleerde de draad stevige leider van het draadul3136 silicone rubber
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
De super flexibele geïsoleerde draad ingeblikte koperen geleider van het draadul3367 silicone rubber
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26-10AWG |

