Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v flexible insulated wire ] bij elkaar passen 271 producten.
150 het Silicone Rubberdraad Geïsoleerde AWM3068 Bouw 7/0.10mm van Celsius 300V
| Materiaal: | Rood, Zwart, Groen, Blauw, Bruin, Wit, Geel/groen, enz. |
|---|---|
| Leidingmateriaal: | Koper, koper of ingeblikt koper |
| Toepassing: | mechanisch en elektrische machine enz. |
200C geschatte Temperaturen 18 de Draad van AWG 300v voor Koffiezetapparaat/Vermelde Oven UL3241
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26-14AWG |
De Isolatie Met een laag bedekte Draad Ingeblikte Koperen geleider 26AWG van UL1333 FEP
| Productnaam: | Van de de Isolatiedraad van UL1333 26AWG FEP de Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Dubbele Geïsoleerde de Draadkabel Op hoge temperatuur 22 AWG van het Isolatiekoper FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Flexible 13 AWG Silicone rubber geïsoleerde kabel Hoogtemperatuur 200°C
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Slijtvastheid: | Hoog |
| Ozonweerstand: | - Goed. |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Veilig koperen geleider Silicone geïsoleerde kabel hoge flexibiliteit
| Flexibiliteit: | Hoog |
|---|---|
| Materiaal: | Silikonrubber |
| Ozonweerstand: | - Goed. |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
de Draad van het het Siliconelood van 150C UL3136 blikte Koper305m/broodje voor Verlichting in
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

