Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
200 van de Flexibele Gevlechte de Deklaaggraden Glasvezel Op hoge temperatuur van het Buizenstelselsilicone
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 1.2-2.5KV |
| vlamtest: | VW-1 en voet-1 |
Van het het Buizenstelselsilicone van de voedselrang de Flexibele Rubberkoker Op hoge temperatuur voor Koffiemachine
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
FEP Geïsoleerde Draaduitrusting op hoge temperatuur 200 Graad 30 AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200c |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
VDE0250 Gecertificeerde 750V 200C hoogtemperatuur FEP geïsoleerde stroomkabel voor industriële machines en UAV-robots
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,50, 3X2,00, 3X2,50, 4X0,50 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
van de de Draadul20262 Zwarte Awm20262 Verlichting van 300v 200c de PFA Geïsoleerde Verwarmer van het het Huistoestel
| Productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
Hittebestendige UL3122 siliconen geïsoleerde koperdraad met een temperatuurclassificatie van 200C en een spanning van 300V voor huishoudelijke apparaten in rollen van 305 meter
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
UL1332 FEP Geïsoleerde draad 300V 200C Hoogtemperatuur geblokkeerde koperen geleider voor huishoudelijke apparaten en verlichting
| Materiaal geleider: | Vertind koper |
|---|---|
| Diameter: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Isolatie materiaal: | FEP |
Duurzame Hoogspanningshaak op Weerstand de Op hoge temperatuur van de Draade239689 UL1709 Isolatie
| Productnaam: | Van de isolatiel van UL1709 FEP draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aanslu |
|---|---|
| Kleur: | Alle kleuren |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Dubbele Geïsoleerde de Draadkabel Op hoge temperatuur 22 AWG van het Isolatiekoper FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Vernield koper hoogtemperatuur FEP-draad voor robot industriële stroom met 600V rating
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 0,051 mm2 tot 16,00 mm2 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |

