Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 200c high temperature wire ] bij elkaar passen 270 producten.
UL3239 FEP-draad met een nominale spanning van 15000V en 200C hoge temperatuur voor industriële stroomtoepassingen
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
UL3071 gecertificeerde 600V 200C hoge temperatuur siliconen glasvezel gevlochten draad voor convectieverwarmers
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 200 Graad |
| Materiaal geleider: | Koper |
FDA-Certificaat Flexibel Buizenstelsel Op hoge temperatuur/Draadkoker Op hoge temperatuur
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
Draad op hoge temperatuur 18 AWG UL1330 200c 600V FEP isoleerde Elektrische Draadkabel 2.17mm
| Leidermateriaal: | Vastgelopen ingeblikt koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | FEP |
| Kleur: | Vereiste |
UL3075 600V Nominale Spanning 200C Nominale Temperatuur 10AWG Diameter Hoge flexibele Silicone Rubber Glasvezel Geflechte Draad
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10AWG |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
UL3074 12AWG 600V 200C Silicone rubber glasvezel gevlochten koperdraad voor ontvochtigers en verwarmers
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Nominale spanning: | 600V |
Silicone draad UL3135 600V 200C Hoogtemperatuur elektrische kabel met blik koper voor slimme apparatuur
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG 28 AWG 30 |
| Isolatie materiaal: | Siliconenrubber |
Silicone Rubberbuizenstelsel op hoge temperatuur/het Flexibele Buizenstelsel van het Hittebewijs voor Voedselmachines
| Materiaal: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Maat: | 120mm |
| kleur: | zwart, rood, wit, geel, blauw, groen, grijs, transparant |
1.2-2.5KV Flexibele Buizenstelsel en Kokervlam op hoge temperatuur - vertrager
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 1.2-2.5KV |
| vlamtest: | VW-1 en voet-1 |

