Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
XLPE geïsoleerde de weerstands elektrische kabel van de draadul3173 olie voor de zwarte van het generatorgebruik
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Nominale spanning: | 600v |
geïsoleerde de Machtskabel van 600-750V XLPE, 26 AWG-de Norm van de Aansluitingsdraad Ul758
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
250C 14 de streng van AWG, Vernikkelde Koperdraad UL10486
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
De Elektrodraad op hoge temperatuur van AWG 22, Hittebestendige Draad voor Oven 450C 600V UL5335
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne Lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
14awg Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van UL1331 de voor elektrische oven
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | FEP |
26awg de Glasvezel Geïsoleerde draad op hoge temperatuur van het Draadul3122 vernikkelde koper voor sensor
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | Glasvezel |
De glasvezel vlechtte Elektro van de de isolatiedraad van het Kabelsilicone de Hittebewijs
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Leider: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 26-20AWG |
UL3512 de flexibele Draad van de Koperaansluiting, 0.5-4.0 Sq Elektro het Looddraad van Mm
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
draad van de de Draad vernikkelde kuiper van 2-7pins 250C UL20225 PFA de Geïsoleerde
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |

