Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
600V Flexibele Rubber Geïsoleerde de Draadccc 16AWG UL3134 van huistoestellen
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Flexibele Geïsoleerde Draad van het hittebewijs 200C 0.5sqmm UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kleur: | zwart, rood, wit, geel, blauw, groen, grijs, geelgroen, roze |
| Voltage: | 600V |
De flexibele Isolatie van de Olie Bestand Draad, Thermische Geïsoleerde Draad 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
Geïsoleerde de Sprekersdraad van het huistoestel, de Rubberdraad UL 4330 van het Testlood
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
XLPE-Haak op Draad voor Industriële Machine18awg 0.307.60mm Diameter
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
600V 250C AWM 14 de draad van AWG, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
Draad van de silicone de Rubberawm3122 26AWG Rode Koplamp XLPE
| Model: | UL3122 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Vernikkeld koper |

