Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone rubber cables for robot ] bij elkaar passen 114 producten.
Vernield koper hoogtemperatuur FEP-draad voor robot industriële stroom met 600V rating
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 0,051 mm2 tot 16,00 mm2 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
305m/ Draad van het de Kabel150c XLPE Ingeblikte Koper van de broodjesul3123 de Silicone Geïsoleerde Macht
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3122 flexibele Geïsoleerde Draad16awg Koperen geleider Fiberglass Braiding Cable
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
|---|---|
| Productnaam: | Silicone elektrodraad |
| Isolatie: | siliconerubber |
Geïsoleerde de Draadul3132 Ingeblikte Koperen geleider Cable van 30AWG 150C VDE Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
305m/ Van de het Koperkabel UL3219 van de broodjesglasvezel de Vernikkelde Met een laag bedekte Draad Silicium
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van de het Koperkabel 305m/van UL3253 250C Vernikkelde het Broodjessilicium Met een laag bedekte Draad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
Van de het Siliconeisolatie van 20AWG UL3142 150C 600V de Draad 305m/rolt Ingeblikt Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Siliconetest van 150C UL3133 van de het Looddraad 305m/Kabel van het het Broodjes de VDE Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 de Silicone Behandelde Elektrische Kabel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Kabel van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van UL3140 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

