Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone rubber cables for robot ] bij elkaar passen 114 producten.
0.75mm2 vastgelopen Siliconerubber Geïsoleerde Draad 180C 41/0.254 VDE h05s-k
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Van het de Draad300v 200C Silicone van 10KV UL3122 de Flexibele Elektro Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
Het Siliconedraad op hoge temperatuur van 300V 305m 18AWG XLPE voor Robot
| Naam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Isolatie: | XLPE |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Silicone rubber draden en kabels FT2 voor industriële power robot verlichting draden
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat / Verwarming / Verlichting / UAV |
|---|---|
| Standaard: | UL758 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Silicone rubber draden en kabels FT2 voor industriële power robot verlichting draden
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat / Verwarming / Verlichting / UAV |
|---|---|
| Standaard: | UL758 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
UL 3068 300V 150C 16-30AWG Silicone rubber draden en kabels FT2 voor industriële stroomverwarming Robot verlichting draden
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat / Verwarming / Verlichting / UAV |
|---|---|
| Standaard: | UL758 |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Super Flexibele Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor het Bewijs van de Verwarmerul 3138 Schuring
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 600V 200C voor huistoestel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
siliconerubber geïsoleerde draad 12-30AWG voor elektrisch apparaat met blace rode kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |

