Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone hook up wire ] bij elkaar passen 165 producten.
Silicone Rubber Flexibele Geïsoleerde Draad Glasvezel Gevlechte UL3071
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Zure Weerstandssilicone Geïsoleerde Draad UL3530 150C of 200C-het Werk Temperatuur
| naam: | silicone beklede draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26-1AWG |
Geïsoleerde het Koperdraad van 150deg UL3135 200c Silicone voor Verwarmingssysteem
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| Leider: | Tinnerkoper |
| Nominale spanning: | 600V |
De Elektro Flexibele Haak van UL1199 20awg op Nominale spanning van de Draadptfe de kabel 600V
| Productnaam: | UL1199 20awg in Elektrohoogte - kabel van de kwaliteitsptfe de draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Haak van Mysun de Groene & Gele Lichten XLPE op de Levering van de Draadul3289 14AWG China Fabriek
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3289 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Haak van UL758 10AWG XLPE op Draad Alkaliweerstand AWM3321
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 30-2 AWG |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
de Haak van 600V 305m XLPE op Draad 22 Maatawm3321 Ingeblikt Koper
| Model: | AWM3321 |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Vdeh05ss-F Multicore Kopersilicone Geïsoleerde Draad voor Motorgenerator 4*1.5mm
| Nominale spanning: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |

