Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone hook up wire ] bij elkaar passen 165 producten.
De Geïsoleerde Draad van het koplamp300v UL3223 Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Haak op Draad voor Industriële Machine
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
24 het Siliconedraad van de maathoogspanning, Vuurvaste Silicone Elektrokabel
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Vuurvaste Siliconestreng, de Geïsoleerde Kabel van 26AWG Silicone
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
De Geïsoleerde Draad van AWG van AWM3135 18 Silicone ter Koplamp Hittebestendige UL Goedkeuring
| naam: | De Geïsoleerde Draad van AWG 18 Silicone |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
UL4330 siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Huis Elektrische Toestellen op hoge temperatuur
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
UL4330 siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Huis Elektrische Toestellen op hoge temperatuur
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
Ingeblikte van de het Siliconerubber Met een laag bedekte Draad van VDE UL3223 het Huistoestellen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL758 ingeblikt Koper Silicone Geïsoleerde Heater Wire 600V met Verscheidenheden van Grootte voor AWG
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |

