Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
Gevlechte het Siliconedraad van 305m/roll 26AWG UL3172 Glasvezel
| Isolatie: | Silicone |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 18-26AWG |
Van de de Draadglasvezel van 10AWG UL3075 Elektro de Gevlechte Draadccc Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
2.0mm VDE Siliconekabel Op hoge temperatuur 180C voor Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Geelgroen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
8 AWG-Silicone Flexibele Geïsoleerde Draad/de Grote Grootte Op hoge temperatuur van de Looddraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 8-2AWG |
geïsoleerde het Koperdraad van 10KV UL3304 Glasvezel voor het Verwarmen van Producthoogspanning
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
Van het de Isolatietoestel van UL1330 FEP Ingeblikte Koperen geleider op hoge temperatuur 200C de draad
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
UL3069 Gecertificeerd 150C Warmteweerstand 600V Nominale Spanning Silicone Glasvezel Geflechte Draad in 305m/rol
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
Vastgelopen de Aansluitingsdraad van UL3254 22 AWG, Gekleurd Multi Op hoge temperatuur van de de Ovendraad van 250C
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | Glasvezel |
Hoog - van de de draadul3122insulated Draad van kwaliteitsinsalution de draady16ellow rode groen van Slicone Thermoplastische
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |

