Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
De hoge van het de Draadsilicone van de Bundel Elektroaansluiting Rubberkabel 600V 150°C AWM3132
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3132 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Het ingeblikte de Draad Elektrische Oven van het Kopersilicone Rubber Geïsoleerde Vastgelopen Verwarmen Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
2 spelden 16 Maatdraad Op hoge temperatuur, Silicone Beklede Kabel 300V 200℃
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
Ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde Draad
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Toepassing: | Lucht |
| Leidertype: | Vastgelopen |
CCC 305m Huishoudensilicone Geïsoleerde Kabel UL3122
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
AWG3122 van het de Draden de Interne Gebruik van het glasvezelkoper Elektrische Draden Op hoge temperatuur
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Tinnerkoper |
Awm3122 van het de Glasvezelvlechten van het Hittebestendigheidssilicone de Kabel 300V
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Huishoudenccc 305m Silicone Geïsoleerde Kabel UL3122
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |

