Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
Flexibele Elektro de Draadul1333 26AWG FEP Geïsoleerde Draad van 300V 150C
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Van het de Draad305m/Broodje van PFA UL1726 de Flexibele Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur
| Productnaam: | UL1726 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Ingeblikte Koper van de E239689ul1727 het Flexibele Geïsoleerde Draad PFA 600V 250C Rubber
| Productnaam: | UL1727 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
8AWG UL3512 Siliconen Rubber Draad 200C Vertind Koper
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
Van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad AWM 3130 van huistoestellen het Nikkelkoperen geleider
| Punt: | Siliconerubber Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | Nikkelkoper |
CSA-Silicone Rubber0.5-4.0sqmm Flexibele Geïsoleerde Draad UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
CCC van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad 200c van 600v 14awg UL3071
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3122 het Silicone Rubberisolatie 305m/Roll van glasvezel Gevlechte Draden
| model: | UL3122 |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber |
| Jasje: | Glasvezel |

