Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
Super Flexibel van de elektrisch apparaatsilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
AWM3135 het Elektro ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde Bewijs op hoge temperatuur van de Draadhitte
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
De Machine van de de Fabriekslevering van UL3135 600V isoleerde het Industriële Elektro het Verwarmen Elementensilicone de Kabel van de Koperdraad
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
UL758 ingeblikt Koper Silicone Geïsoleerde Heater Wire 600V met Verscheidenheden van Grootte voor AWG
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Enige Kern 2.5mm de Ingeblikte Vlam van de Koper Gevlechte Draad - vertrager
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Koperen geleider Silicone rubber kabel Olieweerstand 2,5 mm
| Ozonweerstand: | - Goed. |
|---|---|
| Temperatuurbepaling: | 200°c |
| Olieweerstand: | - Goed. |
Koperen geleider Silicone rubber kabel Olieweerstand 2,5 mm
| Ozonresistentie: | - Goed. |
|---|---|
| Temperatuurbepaling: | 200°C |
| Olieweerstand: | - Goed. |
Koperen geleider Silicone rubber kabel Olieweerstand 2,5 mm 1,5 mm 1 mm
| Ozonresistentie: | - Goed. |
|---|---|
| Temperatuurbepaling: | 200°C |
| Olieweerstand: | - Goed. |
13 Awg 2,5 mm Silicone rubber geïsoleerde draad 100m lengte Voor 300v/600v toepassingen
| Stranding: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Olieweerstand: | - Goed. |
| grootte: | 2.5 mm |
Vlamvertragend geïsoleerd siliciumdraad Olieweerstand 300V
| Standaardspanning: | 300V/600V |
|---|---|
| Grootte: | 2.5 mm |
| Draadtype: | Geïsoleerd |

