Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ coated flexible insulated wire ] bij elkaar passen 84 producten.
105C elektrisch pvc Geïsoleerd de Oliebewijs van de Koperdraad voor Automobiel600v
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Het koper liep de Geïsoleerde Elektrische Draad van pvc voor Verlichting UL1015 30AWG vast
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL1015 vastgelopen Elektrische de Isolatiekoperen geleider For Lighting van Draadpvc
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
2.5mm blikte het Flexibele Elektrische Koper Geïsoleerde in het Rubber van het Draadsilicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Het interne Geïsoleerde Witte Ingeblikte Koper AWM1007 van de Weerstandsdraad voor Huiskeuken
| Punt: | Pvc Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
Elektronische Materiaalpvc In de schede gestoken Kabel, Geïsoleerde Machtskabel AWM1430 Interne Bedrading
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.052.4mm |
het Siliconerubber Geïsoleerde Kabel van 600V AWM UL3512 8awg
| Enige draad: | 0.05mm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
Multi de Draad Zuivere Koperen geleider UL Gediplomeerde UL1015 van het Kleurenpvc Geïsoleerde Koper
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105C |
| Isolatie: | PVC |
32-16AWG de pvc geïsoleerde van het de hittebewijs van de koperdraad elektrokabel UL1007
| Isolatie: | PVC |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 32-16AWG |

